30okt 2025
Abwoon d'bwashmaya/ spiritueel (en zingend) samenzijn rondom het Aramese Onze Vader-Moeder
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
Abwoon d'bwashmaya. Netqaddas smak...
Hoe raakt het oorspronkelijke Jezus-gebed jou en mij? Wat wordt er stil? Wat beweegt er? Wat laat er in ons los? Wat komt er naar ons toe? We gaan onderzoeken wat het uitspreken, het zingen, het stilstaan bij het gebed doet met ons en in ons. Op die manier verdiepen we ons dus in het Aramese Onze Vader-Moeder, zoals Jezus het oorspronkelijk heeft uitgesproken eeuwen en eeuwen geleden, maar dan op een diepe laag in jou, verbonden met jouw Zelf en jouw Ziel.
Het Abwoon d’bwashmaya is prachtig om uit te spreken en te zingen, mooi om heel bewust met onze aandacht naar de energie te gaan. Wat komt er in jou in beweging als je het uitspreekt en zingt? Elk van de zeven avonden staat een ander deel van het Abwoon d’bhashmaya centraal en na zeven avonden gaan we het ergens zingen, op een heilige plek: in de Soefitempel in Katwijk, op 3 januari tijdens Zingen voor Vrede.
Wat levert jou dat op?
Je komt steeds dichter bij jezelf, bij je eigen essentie, in verbinding met jouw Licht, met Liefde en Vrede
Waaruit bestaat deze cursus?
Iedere avond staat weer een ander deel van het gebed centraal. Steeds ontstaat een prachtige, verstillende, verdiepende en afgestemde avond, in verbinding met elkaar. Het is een cursus met:
meditatie
lichaamswerk
energiewerk
zingen en stembevrijding
drum
Ben je ook zo benieuwd wat dit eeuwenoude gebed losmaakt in ons? Welke lagen het aanraakt?
Je bent welkom bij deze spirituele avonden!