Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

21jun 2024
Helende Klanken - een klankbad verzorgd door Alfred en Judith. Thema: harmonie i.s.m. vorige levens

Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen/ Alfred Noort
Noordwijk

Maak het mee en laat jezelf met Liefde en Licht doorstromen via helende klanken. Alfred en ik begeleiden je met tongue drum, zingen en fluit, rondom het thema Harmonie. Ook nemen we je mee naar vorige levens en hoe harmonie daar aanwezig was.

Helende klanken

Maak het ook mee en laat jezelf met Liefde en Licht doorstromen via de klanken. Wij mensen bestaan voor het grootste gedeelte uit water en water is een heel goede geleider voor geluid. Juist dat maakt een klankbad zo bijzonder!

Ik, Judith van Kampen, stem af op de energie in het Veld en zing. Ik laat helende klanken door me heen stromen, daarbij geholpen door mijn gidsen en de engelen. Hoe het zal gaan klinken? Dat weet ik nooit van te voren. Ik laat me verrassen door wat er komt en wat er nodig is. Ik speel ook op mijn tweetonige, houten fluit.

Ik werk samen met enthousiasteling en collega Alfred Noort. Hij bespeelt een grote Tongue Drum, wat zorgt voor een rustgevend geluid. Wat fijn om samen met hem te spelen!

Thema: harmonie

Het thema van deze avond is harmonie. Hoe herken jij dat in jouw leven? Hoe speelt het een rol? Wat betekent harmonie eigenlijk voor jou?

Harmonie, daar verlangen we soms zo naar. Vooral als je leven (even) niet harmonieus is. Gedoe op je werk, veel aan de hand. Zorgen om je kinderen.  Heftig verdriet. Confronterende woede. Je verlangt RUST! Maar soms gaat het juist te soepeltjes allemaal. Het is te rustig. Sleur in je leven. Je wil het eigenlijk anders. Herken je dat ook?

Wat draag jij bij jou van jouw vorige levens? Wat mag er daar geheeld worden? We zullen je daar ook in meenemen.

 

Welkom op deze bijzondere avond vol helende klanken!

Informatie

21 jun 2024
20.00 - 21.30
35,00
Minimaal 2 deelnemers.
Maximaal 6 deelnemers.

Waar?

Coachruimte van Judith
Hoogwakersbosstraat 12
Noordwijk

Contact

Helende Klanken - een klankbad verzorgd door Alfred en Judith. Thema: harmonie i.s.m. vorige levens

Wat doe ik nog meer?

Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
07jun
Workshop
Licht Dag - thema: ZELFLIEFDE (een dag vol met opstellingen, zingen en stembevrijding)
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
De zachte kracht van helende ZELFLIEFDE mag vandaag centraal staan. Helende, grootse zelfliefde. Hoe doen we dat: lief zijn voor onszelf? Samen delen en helen, aan de hand van opstellingen, stembevrijding en lichaamsgerichte oefeningen. WELKOM!
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
24jun
Workshop
Licht Ochtend - thema BROERS EN ZUSSEN (Opstellingen en stembevrijden in lichtheid)
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
Aan de slag met de verbinding tussen je broers en zussen. Met de zgn 'brusjes'-relatie gaan we werken met behulp van stembevrijding, opstellingen en drum. Welkom! (ook als je denkt dat je niet kunt zingen: welkom!)
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
20mei
Workshop
Licht Ochtend - thema BLOKKADES (Zingen en stembevrijden in lichtheid)
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
Aan de slag met de blokkade die jij voelt, in je keelchakra, op je stem, of ergens anders in je lijf. Jij staat centraal met je blokkade en we gaan aan de slag met juist dit thema, met behulp van stembevrijding, opstellingen en drum. Welkom!
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
14jun
Workshop
Stem en Opstellingen! Drie zaterdagochtenden de kracht ervaren van opstellingen in combinatie met stembevrijdi
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
Gedurende drie ochtenden gaan we in een kleine groep met stembevrijding en opstellingen werken. Samen delen = helen. Wat is jouw verlangen? Of je nu wel of geen ervaring hebt met (familie-)opstellingen, of je nu wel of niet kunt zingen: WELKOM!
Hart, Licht en Leven
Muziek & Zang
Stembevrijding/ Opstellingen/ Workshops/ Coachingstrajecten
Hart, Licht en Leven
Noordwijk
Ik geef workshops aan mensen die nieuwsgierig zijn naar hun diepste verlangens. Aan mensen die geloven in de kracht van samen, van hart tot hart, werken aan hun eigen groei. Van stress, twijfels of sleur naar rust, ruimte en concrete stappen.
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
22mei
Workshop
Op REIS met je stem 2.0: jezelf al zingend onderzoeken. Samen-verbinden-verdiepen
Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk
We onderzoeken in 7 avonden de 7 inspirerende stappen van de eeuwenoude Latifa: aanvaarden, verlangen, hopen, vertrouwen, loslaten, liefhebben en bereid zijn. Door stembevrijding, opstellingen creëer je meer verbinding met jezelf en je omgeving.