12mei 2025
ZIJN, in het vrouwelijke - Vrouwencirkel bij volle maan

Esmee Mourik
Hillegom/Bennebroek

De volle maan staat symbool voor de vrouw in haar volle potentie. Tijdens volle maan geven we hier in deze vrouwencirkel ruimte aan.

De vrouwelijke energie is de energie van ZIJN. Dat staat voor ontvankelijkheid. Meebewegend. Kwetsbaar. Verzorgend en verzachtend. Empathisch en sensitief. Intuïtief. Sensueel en creërend. In vertrouwen en overgave.

Het belichamen van de vrouwelijke energie, de zachte kracht, dat is waarin we worden uitgenodigd in deze tijd. Om de balans tussen het mannelijke en vrouwelijke te herstellen.

ZIJN is immers niet iets om te DOEN. Doelen en actie zijn daar niet nodig. Structuur, focus, beschermen en controle passen er niet bij. Analyseren, vinden en moeten zijn zelfs contraproductief. Hoewel dit mannelijke DOEN prachtige kwaliteiten bevat, is het voor het vrouwelijke ZIJN te veel.

Yin en yang

Door het waarborgen van de kwaliteiten van het vrouwelijke, wordt de verbinding met het ZELF hersteld. In stilte kan de inspiratie weer binnen komen en volgt de visie. Het gaat weer stromen, vanuit een zuivere intentie. En dan, met behulp van de mannelijke energie, in jezelf, komt vanzelf de richting, het DOEN. Het manifesteert zich in de vorm. Van binnen naar buiten. Duurzaam en in balans.

De vrouwencirkel

Het is een plek om te ZIJN. Te delen. En ook te spiegelen. Te verzachten. Te ontspannen. Te zakken in ons bekken. Te visualiseren en te creëren. Om echt een vrouw te zijn. In onze eigen kracht.

Je bent welkom.
De eerst volgende is maandag 12 mei. Er is plek voor 7 vrouwen.

Informatie

12 mei 2025
19.30 - 22.00
20

Waar?



Hillegom/Bennebroek

Contact

ZIJN, in het vrouwelijke - Vrouwencirkel bij volle maan