04apr 2025
Cursus Sparkling Life 1,2,3: Dag 3: je innerlijke kracht herstellen na ziekte en tegenslag

Nica-Luce: Praktijk voor Coaching, Consulting en Training
Op Hodenpijl Schipluiden

In Sparkling Life 3 leg jij de basis voor Positieve Innerlijke Energie Strategieën. Hiermee creeer je de mogelijkheid jezelf te ondersteunen in de stapsgewijze heling van blokkades. Deze energie komt weer vrij voor jou

Zelfontwikkeling : Sparkling Life 3: “Je kracht herstellen na ziekte of tegenslag” leer je kracht opnieuw op te bouwen na een dip.   Hoe pak je dat aan? Wat kun je doen om je energie over de dag en de week goed te verdelen? Hoe start je opnieuw op tijdens de dag,- hoe kun je praktisch slimmer jouw energie plannen en faseren ? Waarom is nee zeggen zo lastig ? Hoe snel voelen we ons schuldig? Samengevat: we trainen onze innerlijke waarnemingen en oefenen om in de praktijk van elke dag deze te integreren in ons doen en laten en in onze beslissingen en keuzen. Leven vanuit hoofd hart en handen (en intuitie). Een geschenk.

We werken in kleine groepen en ook buiten. Het programma is 1/3/ theorie, 1/3 mindfullness oefeningen en oefeningen voor innerlijke waarneming, 1/3 interaktief naar aanleiding van eigen ervaringen en huiswerk oefeningen.  We integreren  lichaamssensaties, gevoelens gedachten, energie en handelen.

Informatie

04 apr 2025 | inloop 15 minuten van te voren
13.00 - 17.00
75,00 meld je aan via een mail aan Nicole@Nica-Luce.com en ik beantwoord jouw mail en zend de factuur
Minimaal 4 deelnemers.
Maximaal 8 deelnemers.

Waar?

Op Hodenpijl
Rijksstraatweg 20-22
2321 JW Op Hodenpijl Schipluiden

Cursus Sparkling Life 1,2,3: Dag 3: je innerlijke kracht herstellen na ziekte en tegenslag