Over
Missie
De missie die ik heb is om jou zowel op het mentale als op het emotionele vlak te coachen op een Zijnsgeorienteerde manier. Zodat je leert hoe op een constructieve manier jezelf hierin te begeleiden, en er op die manier echt voor jezelf kan zijn. De uitgangspositie is wie goed voor zichzelf zorgt is een geschenk voor de ander. In mijn rol als coach sta ik voor : openheid en diepgang in verbindende communicatie, eigen verantwoordelijkheid leren nemen, empathie en oprechtheid.
Graag laat ik je zien en ervaren hoe jou wereld van gedachten en gevoelens werken.Door hier inzicht in te krijgen stel ik je in staat om zelf keuzes te maken die voor jou kloppend zijn en je vanuit je innerlijk kompas in de richting kan bewegen die jij wil.
Hiernaast geef ik sport en onstpanningsmassages en zal ik ayp yoga en meditatie lessen aan gaan bieden, dus mocht je behoefte hebben aan wat beweging en inspiratie, voel je welkom om aan te sluiten.