Massage - Do-In - Bewustwording
Het Leven Beweegt Je - Marise Bartels
Voorhout
Mijn naam is Marise Bartels (1977). Ik geef ruim 15 jaar les in Do-In op verschillende locaties en ik heb daarnaast een praktijk voor massage en bewustwording. Je kunt bij mij dus in groepsverband en individueel terecht om jezelf te ontwikkelen.
Ik werk veel met hooggevoelige mensen die het soms lastig vinden om goed bij 'zichzelf' te blijven. We werken dan samen om jouw talenten en juist de positieve aspecen van jouw Zijn te versterken en je kwetsbaarheid en de dingen die lastig zijn te omarmen. Zo leef je vanuit ontspannen kracht en kun je authentiek zijn.
In een consult kijken we samen wat je nodig hebt op dat moment, in waar je in het Hier en Nu tegenaan loopt. Via Shiatsu, massage, energetisch werk en een open houding komen we vaak al snel tot de kern en help ik jou om het vooral Zelf te gaan doen. Ik bied je inzichten, ondersteuning, een duwtje in de rug en ik kan met je meekijken als je het gewoon even helemaal niet ziet.
Ik help ook bij kwesties als relatieverslavingen, abortus of misbruik bij of herstel na relaties met narcisme. Het gaat erom dat jij je op je gemak voelt en alles is daarom bespreekbaar, het lucht enorm op om de zaken voor jezelf in het licht te mogen zetten. Soms verwijs ik je door als dat nodig is naar een goede collega.
Voel je welkom!