Gea's Biodanza
Gea Verhofstad Homeopathie en Biodanza
Wassenaar
Biodanza is een systeem van menselijke ontwikkeling met als doel de gezondheid te bevorderen. Het werkt met muziek, beweging, contact en ervaren. Ervaren wat er in jou leeft en wat zich via jou uit wil drukken. Het plezier en het respect staan centraal. Heb jij behoefte aan:
meer vitaliteit, minder stress, meer welzijn, meer plezier, meer levensvreugde, meer empathie, beter slapen, meer ontspanning????
Dan is Biodanza wellicht iets voor jou. Meld je aan via geageaverhofstad en beweeg een keer mee op prachtige muziek in de prachtige ruimte van HealJezelf in Noordwijkerhout .
Introductie aanbod: als je nog nooit aan Biodanza hebt gedaan, maar graag wil ervaren of het iets voor je is, dan kun je 3x komen "proeven" voor € 33,00.
Danservaring is niet nodig, balletschoenen ook niet want we dansen op blote voeten!