11sep 2026
Avontuurlijke Wandeling met Alpaca's
Ik zing mijn eigen lied / Annette
Sassenheim
Samen met andere liefhebbers op avontuur! We wandelen in een klein groepje, waarbij je je eigen alpaca leidt door weiland, langs sloten en over kleine paadjes. Geniet van deze idyllische route van Sassenheim naar Warmond en weer terug. Onderweg passeren we o.a. Landgoed Oostergeest, de Oude Toren en het Grootseminarie. Vlakbij een lagere school broedt ieder jaar een ooievaarspaar middenin een weiland. Dit punt markeert ook de helft van de route want opeens gaan de alpaca's sneller lopen!
Misschien wandel je wel met Ivo Jan, Toto, Shadow of Bink. Elk dier heeft zijn eigen look en karakter. Nieuwsgierig welke alpaca bij jou past? Medewerkers van Alpacahoeve Klinkenberg hebben jarenlang ervaring in de juiste match. Op de een of andere manier klopt het altijd.
Tijdens het lopen ontdek je hoe je jouw alpaca kunt leiden, en ook hoe je deel uitmaakt van een groep waarin van alles gebeurt. Wil je deze avontuurlijke wandeling met alpaca’s ook eens meemaken? Vanaf 12 jaar ben je van harte welkom voor een onvergetelijke middag!
Programma
- Ontvangst met koffie/thee/lekkers
- Kort, leuk filmpje over onze alpaca’s
- Uitleg en voorbereiding wandeling
- Wandeling (1,5 uur)
- Nagenieten met hapje en drankje (alcoholvrij)
- Aanmelden: ikzingmijneigenlied.nl/agenda
Over Annette:
Sinds 2022 ben ik vrijwilliger bij Alpacahoeve Klinkenberg nadat ik mijn hart verloren heb aan deze grappige, eigenzinnig dieren. Ze zijn zo puur, vol leven en nieuwsgierig! Het avontuur en die verbondenheid met ze voelen geeft me zo’n vreugde dat ik dit anderen ook graag wil laten ervaren. Geen wandeling is hetzelfde!




