03dec 2025
Inzicht gesprek
Willianne van Strijen - Inzicht in Jezelf
Hillegom
Heb je een vraag? Of ben je nieuwsgierig en wil je weten wat Coaching, een Aura-chakra-reading, (Familie)Opstelling, IoPT, Trauma Release - Levensenergie Flow, Spinal NRGY of Systemisch Lichaamswerk voor jou kan betekenen? Je bent van harte welkom!
Ken je dat? Dat gevoel dat je eigenlijk wel een stap wilt zetten (in je leven, in werk, in ..) maar niet weet waar te beginnen. Dat jouw levensenergie niet stroomt zoals je graag zou willen. Hoe fijn is het dan om met iemand jouw vraag te onderzoeken en met nieuwe inzichten en / of meer energie naar huis te gaan.
Ik werk op afspraak zodat we in alle rust in gesprek kunnen gaan. Er is plek voor 2 gesprekken op een ochtend. De gesprekken kunnen ook online plaatsvinden.
Inzicht gesprekken zijn er elke 1e woensdag- of vrijdagochtend van de maand. Gratis, op afspraak. Mail via inzicht-in-jezelf of bel. Mocht de datum niet uitkomen en wil je wel graag afspreken, neem dan even contact met me op. Meer informatie: website inzicht-in-jezelf



