Dit event heeft reeds plaats gevonden ...
Kijk in de Agenda voor actuele activiteiten →

24sep 2023
Singing Healing Circle (gun jeZelf een helend klankbad)

Hart, Licht en Leven/ Judith van Kampen
Noordwijk

Wat mag er in jou geheeld worden? Wat als we afstemmen op elkaar? In deze cirkel gebruiken we geen woorden. We gaan niet de verhalen in, maar we geven klank aan de heling. We mogen leunen op elkaar en in elkaars klanken. Een klankbad van heling.

Sluit aan bij onze ‘singing healing circle’.

Elkaar helen. Healing. De helende kracht van samen verbinden, samen resoneren en afstemmen op jezelf, op de ander en op elkaar. We geven elkaar een klankbad. Warm en veilig, afgestemd en helend. De zachte kracht van samen.

Praktische informatie

- Zondag 24 september 2023

- 10:00 – 12:30 uur

- maximaal 6 deelnemers

- Bij minder deelnemers duurt de workshop mogelijk wat korter

- Deze workshop kost €40

- (alle mensen welkom)

Singing Healing Circle

Wat mag er in jou geheeld worden? Mogelijk ken jij gevoelens van eenzaamheid en verdriet. In deze snelle tijd van de 21ste eeuw lijkt ons leven soms aan ons voorbij te vliegen en we nemen nauwelijks nog te tijd om echt te voelen. Misschien ervaar jij ook – net als ik – dat er een taboe ligt op het voelen van ‘lastige emoties’. Wat nu als we daar eens helemaal de ruimte voor nemen?

Wat nu als we afstemmen op elkaar, resoneren met elkaars veld en onszelf en elkaar daarmee helen? In deze cirkel gebruiken we geen woorden. We gaan niet de verhalen in, maar we geven klank aan de heling. We mogen leunen op elkaar en in elkaars klanken. Een klankbad van heling.

Welkom in deze bijzondere Singing Healing Circle

Informatie

24 sep 2023
10.00 - 12.30
40,00
Minimaal 3 deelnemers.
Maximaal 6 deelnemers.

Waar?

Coachruimte van Judith
Hoogwakersbosstraat 12
Noordwijk

Singing Healing Circle (gun jeZelf een helend klankbad)